PŘIHLÁŠENÍ

Již brzy bude k dispozici nový eshop plný sladkých novinek !!!

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky Dopravní službou v chladících vozech. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62

Ghana 61%, mléčná čokoláda, BIO

Kód zboží: 55017
129 Kč

První dojem jsou tmavé tóny silného espressa, harmonicky následují ovocné chutě s výraznou kyselinkou a závěrem intenzivní pražené tóny s lehce oříškovým nádechem.

Mléčná čokoláda Ghana 61%

BIO mléčná Bean to bar čokoláda Ghana se 61% kakaa. Jako potěšení z čokoládovo smetanového dortu. Jemná, sladká, krémová a smetanové, téměř bez kyselin. Příjemná sekundární aroma, která všechny dokonale podtrhují smetanový charakter. Čokoláda může být jen stěží vyváženější.

 

 Zpracováváme pouze zrna, která byla vybrána podle odrůdy a u nichž lze zjistit jejich původ. Naši partneři nám dodávají vynikající přírodní produkty, pro jejichž vysokou kvalitu využívají všech svých schopností. Kakao čistíme, pražíme, lámeme, kalibrujeme, meleme, jemně drtíme a pak konšujeme tak dlouho, dokud se neprojeví jeho nejkrásnější a nejvyváženější stránka. To může trvat až 120 hodin - ale vždy to stojí za to!

 

Složení
Kakaová hmota, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, surový třtinový cukr. Může obsahovat LEPEK, ZBYTKY OŘÍŠKŮ a SÓJA.
Nutriční hodnoty / 100g
Nutriční hodnoty (g/100g): kj/kcal 2204/526 Sacharidy 44g - z toho cukr 43g, Bílkoviny 13g, Tuk 32g - z toho nasycené mastné kyseliny 5,8g, Sůl 0,1g.
Hmotnost
50g
Trvanlivost tabulkových čokolád
Minimální datum trvanlivosti 5 měsíců od zakoupení, skladovat v suchu a v chladu, ideálně při teplotě 15-18C.
Praguest fun page